در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
loostertak
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۸:۴۹

 

لوستر‌ها از مهم‌ترين ابزار روشنايي محسوب مي‌شوند. نوع طراحي و نوردهي اين محصولات اهميت زيادي دارد، ازاين‌رو در انواع گوناگون و با توجه به سليقه‌هاي مختلف توليد مي‌شوند. شركت‌هاي زيادي به توليد و عرضه‌اي اين محصولات مشغول‌اند كه دراين‌بين شركت «داركار» (Darkar) با تجربه‌اي نزديك به چهار دهه فعاليت مناسبي داشته است. بسياري از محصولات اين شركت چوبي هستند و براي جلوگيري از آسيب آن‌ها توسط رطوبت و موريانه از چوب‌هاي پخته‌شده استفاده مي‌كند. لوستر رزا يكي از محصولات اين شركت است كه به‌صورت 4 شعله توليد و عرضه مي‌شود. تركيب شيشه و چوب ، ظاهري زيبا به اين لوستر داده است. لاله‌هاي قرارگرفته بر روي هر شاخه به‌خوبي نور را پخش مي‌كنند و استفاده از لامپ LED در اين آويز،علاوه بر بهبود كيفيت پخش نور، موجب صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌شود. اين محصول از ظاهر شكيلي برخوردار است و براي اتاق‌هاي پذيرايي كوچك، اتاق‌خواب، آشپزخانه و كافي‌شاپ‌ها بسيار مناسب است.

براي مشاهده محصولات كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۵:۱۲

 

آويز‌ها و لوستر‌ها با توجه به شكل ظاهري و نوع طراحي كه دارند، به ‌منظور تامين نور مكان‌هاي بزرگ، كوچك، رسمي و غيررسمي مورد استفاده قرار مي‌گيرند. لوستر‌ها در سايزي بزرگ‌تر توليد مي‌شوند و نسبت به آويز‌ها نوردهي بيشتري دارند. لوستر «داركار» (Darkar) مدل «ويل» به شكل 4 شعله توليد مي‌شود. اين لوستر كوچك از جنس چوب ساخته‌ شده است و طراحي جالبي دارد. استفاده از چوب باعث شده كه اين محصول از وزن سبك 5.5 كيلوگرمي برخوردار باشد؛ درنتيجه نصب آن با راحتي بيشتري انجام مي‌شود. حباب‌هاي لاله‌اي‌شكل اين لوستر چهارشعله علاوه‌بر زيبايي به پخش نور هرچه بيشتر آن كمك مي‌كند. اين لوستر در ابعاد 64 × 77 سانتي‌متر عرضه مي‌شود. اين لوستر كوچك و شكيل براي اتاق‌هاي پذيرايي كوچك، اتاق‌خواب و يا آشپزخانه بسيار مناسب است. شركت داركار حدود 4 دهه است كه در زمينه‌ي محصولات روشنايي و تزييني فعاليت دارد و محصولاتي خوش قيمت را به بازار عرضه مي‌كند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۲:۰۴

 

لوستر‌ها انواع مختلفي دارند و با توجه به نوع طراحي‌شان در مكان‌هاي مختلف مورداستفاده قرار مي‌گيرند. تعداد شعله‌ها و نحوه‌ي قرارگيري لامپ‌ها، در ميزان نوردهي اين محصولات بسيار موثر هستند. لوستر مدل تايتانيك محصول زيبايي از شركت «داركار» (Darkar) است كه باقيمتي مناسب عرضه مي‌شود. اين لوستر داراي شش شاخه است و حباب نيز در قسمت زيرين آن قرار مي‌گيرد. لاله‌هاي نصب‌شده بر روي لوستر هم‌خواني زيادي با بدنه‌ي آن دارند و در پخش نور به‌خوبي عمل مي‌كنند. يكي از ويژگي‌هاي جالب اين آويز استفاده از چوب در ساخت آن است. اين امر علاوه بر وزن سبكي كه به اين لوستر داده جلوه‌اي خاص به آن بخشيده است. اين محصول در ابعاد 106 × 58 × 77 سانتي‌متر توليد مي‌شود. درمجموع 8 لامپ در اين لوستر قرار مي‌گيرند و موجب پخش نور قابل قبولي مي‌شوند. استفاده از لامپ‌هاي LED علاوه بر صرفه‌جويي در مصرف برق، كيفيت پخش نور را نيز بالا مي‌برد. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كند، در امان بمانند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۸:۳۴

 

امروزه بسياري از محصولات روشنايي و تزييني به شكل فلزي و كريستالي توليد مي‌شوند. در اين ميان ديدن محصولات چوبي با طراحي ظريفي كه دارند به‌خوبي مي‌توانند نظر همگان را به خود جلب كنند. شركت «داركار» (Darkar) در اين زمينه به‌خوبي عمل كرده است و حدود چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات چوبي و تزييني فعاليت مي‌كند. يكي از انواع چراغ‌هاي تزييني، چراغ ايستاده است. برخي از اين چراغ‌ها داراي پايه‎‌ي بلندي هستند و براي استفاده در كنار سالن‌ها مورداستفاده قرار مي‌گيرند. چراغ كنارسالني مدل «زوبين» يكي از محصولات شركت داركار است. كنده‌كاري‌هاي بدنه‌ي چوبي اين چراغ، طراحي زيبايي به آن بخشيده است. استفاده از چوب علاوه بر زيبايي باعث كاهش وزن اين محصول شده است. وزن اين محصول كمتر از شش كيلوگرم بوده و ارتفاع آن 176 سانتي‌متر است. از نكات قابل‌توجه ديگري كه در مورد اين چراغ ايستاده مي‌توان به آن اشاره كرد، استفاده از چوب پخته‌شده در ساخت آن است. چوب پخته‌شده به‌خوبي در برابر رطوبت عمل مي‌كند و استحكام بالايي دارد. در داخل كلاهك اين محصول يك عدد لامپ قرار مي‌گيرد. شما مي‌توانيد براي روشنايي اين چراغ از لامپ LED استفاده كنيد و به اين طريق مصرف برق را كاهش دهيد. اين محصول در ابعاد 58× 176 سانتي‌متر توليد مي‌شود

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۴:۴۹

 

لوستر داركار مدل زوبين هشت گوش از روشنايي‌هاي توليدشده توسط شركت داركار (Darkar) است كه از طراحي منحصربه‌فردي بهره مي‌برد. نورپردازي و استفاده از چراغ‌هاي تزئيني مختلف از ديرباز يكي از مهم‌ترين عناصر مؤثر در زيباسازي و دكوراسيون فضاهاي مختلف به شمار رفته و روشنايي‌ها يا منابع نور مصنوعي همپاي معماري و اشياي دكوراتيو مي‌توانند ضمن توليد نور، با طراحي شكيل و نور متفاوت خود، محيط را بيش‌ازپيش مزين سازند. در اين بين لوسترها كه از انواع آويز چراغ‌هاي تزئيني هستند، به دليل نصب روي سقف و تأمين نور از بالا نقش بسزايي در دكوراسيون و زيبايي محيط دارند. لوستر چوبي داركار مدل زوبين هشت گوش با طراحي خاصي عرضه شده كه از يك سرپوش بزرگ و نسبتاً مخروط شكل برخوردار است و با يك محور و زنجير به پايه نصب متصل شده است و علاوه بر نور توليدي زيبايي خاصي به سالن يا فضاي موردنظر مي‌بخشد. لازم به ذكر است، داركار نامي آشنا در صنعت روشنايي چوبي، اولين توليدكننده لوستر و چراغ‌هاي تزئيني چوبي در ايران و برنده چندين لوح تقدير كيفيت برتر از نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تخصصي و صادراتي لوستر و چراغ‌هاي تزئيني است. مجتمع توليدي داركار با بيش از سه دهه تجربه، زيبايي و فضايي رمانتيك را به محيط زندگي و كار شما مي‌آورد. كليه كالاهاي توليدي اين مجتمع از بهترين مواد اوليه و زير نظر متخصصين باتجربه‌ي اين شركت با رعايت نكات ايمني و فني توليد مي‌گردد، همچنين كليه آباژورها و كنارسالني ها مجهز به ديمر جهت تنظيم روشنايي دلخواه شما است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۰:۵۳

 

لوستر داركار مدل زوبين شش گوش منبت از روشنايي‌هاي توليدشده توسط شركت داركار (Darkar) است كه از طراحي منحصربه‌فردي بهره مي‌برد. نورپردازي و استفاده از چراغ‌هاي تزئيني مختلف از ديرباز يكي از مهم‌ترين عناصر مؤثر در زيباسازي و دكوراسيون فضاهاي مختلف به شمار رفته و روشنايي‌ها يا منابع نور مصنوعي همپاي معماري و اشياي دكوراتيو مي‌توانند ضمن توليد نور، با طراحي شكيل و نور متفاوت خود، محيط را بيش‌ازپيش مزين سازند. در اين بين لوسترها كه از انواع آويز چراغ‌هاي تزئيني هستند، به دليل نصب روي سقف و تأمين نور از بالا نقش بسزايي در دكوراسيون و زيبايي محيط دارند. لوستر داركار مدل زوبين 6 گوش منبت با طراحي خاصي عرضه شده كه از يك سرپوش بزرگ و نسبتاً مخروط شكل برخوردار است و با يك محور و زنجير به پايه نصب متصل شده است و علاوه بر نور توليدي زيبايي خاصي به سالن يا فضاي موردنظر مي‌بخشد. لازم به ذكر است، داركار نامي آشنا در صنعت روشنايي چوبي، اولين توليدكننده لوستر و چراغ‌هاي تزئيني چوبي در ايران و برنده چندين لوح تقدير كيفيت برتر از نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تخصصي و صادراتي لوستر و چراغ‌هاي تزئيني است. مجتمع توليدي داركار با بيش از سه دهه تجربه، زيبايي و فضايي رمانتيك را به محيط زندگي و كار شما مي‌آورد. كليه كالاهاي توليدي اين مجتمع از بهترين مواد اوليه و زير نظر متخصصين باتجربه‌ي اين شركت با رعايت نكات ايمني و فني توليد مي‌گردد، همچنين كليه آباژورها و كنارسالني ها مجهز به ديمر جهت تنظيم روشنايي دلخواه شما است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۷:۲۵

 

لوستر داركار مدل زوبين 6 گوش از روشنايي‌هاي توليدشده توسط شركت داركار (Darkar) است كه از طراحي منحصربه‌فردي بهره مي‌برد. نورپردازي و استفاده از چراغ‌هاي تزئيني مختلف از ديرباز يكي از مهم‌ترين عناصر مؤثر در زيباسازي و دكوراسيون فضاهاي مختلف به شمار رفته و روشنايي‌ها يا منابع نور مصنوعي همپاي معماري و اشياي دكوراتيو مي‌توانند ضمن توليد نور، با طراحي شكيل و نور متفاوت خود، محيط را بيش‌ازپيش مزين سازند. در اين بين لوسترها كه از انواع آويز چراغ‌هاي تزئيني هستند، به دليل نصب روي سقف و تأمين نور از بالا نقش بسزايي در دكوراسيون و زيبايي محيط دارند. لوستر داركار مدل زوبين6گوش با طراحي خاصي عرضه شده كه از يك سرپوش بزرگ و نسبتاً مخروط شكل برخوردار است و با يك محور و زنجير به پايه نصب متصل شده است و علاوه بر نور توليدي زيبايي خاصي به سالن يا فضاي موردنظر مي‌بخشد. لازم به ذكر است، داركار نامي آشنا در صنعت روشنايي چوبي، اولين توليدكننده لوستر و چراغ‌هاي تزئيني چوبي در ايران و برنده چندين لوح تقدير كيفيت برتر از نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تخصصي و صادراتي لوستر و چراغ‌هاي تزئيني است. مجتمع توليدي داركار با بيش از سه دهه تجربه، زيبايي و فضايي رمانتيك را به محيط زندگي و كار شما مي‌آورد. كليه كالاهاي توليدي اين مجتمع از بهترين مواد اوليه و زير نظر متخصصين باتجربه‌ي اين شركت با رعايت نكات ايمني و فني توليد مي‌گردد، همچنين كليه آباژورها و كنارسالني ها مجهز به ديمر جهت تنظيم روشنايي دلخواه شما است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۹:۳۷

 

لوستر ديواري مدل رويال داركار: شركت داركار نزديك به چهار دهه در زمينه توليد انواع لوسترهاي چوبي و چراغ هاي تزئيني (آباژور، استند و چراغ روميزي) فعاليت مي كند. اين برند در داخل كشور و خاورميانه جزء بزرگترين توليدكنندگان اين عرصه به شمار مي رود.شركت داركار توانسته در طي اين سالها تجربيات زيادي در زمينه انواع لوسترها و چراغ هاي زينتي به دست بياورد. از اين رو كليه محصولات توليدي داركار داراي بالاترين كيفيت ممكن بوده و دليل موفقيت اين برند استفاده از مواد اوليه مرغوب و كارشناسان متخصص براي اتصال قطعات اين توليدات، بدون آسيب ديدگي (تغيير فرم ندادن چوب در دراز مدت) است.شركت داركار داراي تنوع بالايي در زمينه توليد لوازم نور و روشناييست. تنوع محصولات آن به بالاي 150 مدل لوستر چوبي و چراغ هاي تزئيني مي رسد. محصولات داركار داراي گارانتي و خدمات پس از فروش هستند.داركار براي كليه محصولات خود از مواد مرغوب و با كيفيت استفاده مي كند. اين شركت با استفاده از طراحان خلاق توانسته زيباترين مدل ها در زمينه دكوراسيون را خلق كند.از لامپ هاي LED كم مصرف براي لوستر ديواري مدل رويال داركار استفاده مي شود. اين لامپ ها علاوه بر صرفه جويي در مصرف انرژي، نور ملايمي را در محيط منتشر مي كند. لامپ LED اين لوستر ديواري، درون حباب هايي از جنس طلق قرار مي گيرد. كه در مقابل حرارت لامپ و شكستگي مقاوم هستند. عمر اين حباب هاي طلقي بالاي ده سال پيش بيني شده اند.از لوستر ديواري معمولاً براي نصب روي ديوار پذيرايي، راه روها، تراس يا اتاق خواب استفاده مي شود.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۴:۰۷

 

لوستر مدل رويال بزرگ داركار : شركت داركار نزديك به چهار دهه در زمينه توليد انواع لوسترهاي چوبي و چراغ هاي تزئيني (آباژور، استند و چراغ روميزي) فعاليت مي كند. اين برند در داخل كشور و خاورميانه جزء بزرگترين توليدكنندگان اين عرصه به شمار مي رود.شركت داركار توانسته در طي اين سالها تجربيات زيادي در زمينه انواع لوسترها و چراغ هاي زينتي به دست بياورد. از اين رو كليه محصولات توليدي داركار داراي بالاترين كيفيت ممكن بوده و دليل موفقيت اين برند استفاده از مواد اوليه مرغوب و كارشناسان متخصص براي اتصال قطعات اين توليدات، بدون آسيب ديدگي (تغيير فرم ندادن چوب در دراز مدت) است.شركت داركار داراي تنوع بالايي در زمينه توليد لوازم نور و روشناييست. تنوع محصولات آن به بالاي 150 مدل لوستر چوبي و چراغ هاي تزئيني مي رسد. محصولات داركار داراي گارانتي و خدمات پس از فروش هستند.داركار براي كليه محصولات خود از مواد مرغوب و با كيفيت استفاده مي كند. اين شركت با استفاده از طراحان خلاق توانسته زيباترين مدل ها در زمينه دكوراسيون را خلق كند.از لامپ هاي LED كم مصرف براي لوستر مدل رويال بزرگ داركار استفاده مي شود. اين لامپ ها علاوه بر صرفه جويي در مصرف انرژي، نور ملايمي را در محيط منتشر مي كند. لامپ LED اين لوستر ديواري، درون حباب هايي از جنس طلق قرار مي گيرد. كه در مقابل حرارت لامپ و شكستگي مقاوم هستند. عمر اين حباب هاي طلقي بالاي ده سال پيش بيني شده اند. اين لوستر مكان هاي بزرگ كاربرد دارد. بنابراين براي فضاهايي مثل آپارتمان، كافي شاپ، تالار و رستوران مي تواند بهترين انتخاب باشد.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۰:۵۹

 

لوستر مدل رويال كوچك داركار : شركت داركار نزديك به چهار دهه در زمينه توليد انواع لوسترهاي چوبي و چراغ هاي تزئيني (آباژور، استند و چراغ روميزي) فعاليت مي كند. اين برند در داخل كشور و خاورميانه جزء بزرگترين توليدكنندگان اين عرصه به شمار مي رود.شركت داركار توانسته در طي اين سالها تجربيات زيادي در زمينه انواع لوسترها و چراغ هاي زينتي به دست بياورد. از اين رو كليه محصولات توليدي داركار داراي بالاترين كيفيت ممكن بوده و دليل موفقيت اين برند استفاده از مواد اوليه مرغوب و كارشناسان متخصص براي اتصال قطعات اين توليدات، بدون آسيب ديدگي (تغيير فرم ندادن چوب در دراز مدت) است.شركت داركار داراي تنوع بالايي در زمينه توليد لوازم نور و روشناييست. تنوع محصولات آن به بالاي 150 مدل لوستر چوبي و چراغ هاي تزئيني مي رسد. محصولات داركار داراي گارانتي و خدمات پس از فروش هستند.داركار براي كليه محصولات خود از مواد مرغوب و با كيفيت استفاده مي كند. اين شركت با استفاده از طراحان خلاق توانسته زيباترين مدل ها در زمينه دكوراسيون را خلق كند.براي روشنايي اين لوستر ها از لامپ هاي LED كم مصرف براي لوستر مدل رويال كوچك داركار استفاده مي شود. اين لامپ ها علاوه بر صرفه جويي در مصرف انرژي، نور ملايمي را در محيط منتشر مي كند. لامپ LED اين لوستر ديواري، درون حباب هايي از جنس طلق قرار مي گيرد. كه در مقابل حرارت لامپ و شكستگي مقاوم هستند. عمر اين حباب هاي طلقي بالاي ده سال پيش بيني شده اند.اين لوستر براي مكان هاي كوچك كاربرد دارد. بنابراين براي فضاهايي مثل آپارتمان، كافي شاپ، راهرو مي تواند بهترين انتخاب باشد

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ]